Článek

Zvolit krytinu je jen jedna polovina úspěchu. Druhou polovinu úspěchu každé realizace tvoří kvalitní a profesionální montáž. Odborně provedená instalace je důležitá nejen pro funkci a očekávanou životnost materiálů, ale také uplatnitelnost záruk. V dnešní době, kdy se mistrem může nazývat téměř kdokoliv, má zákazník velký problém se orientovat v tom, kdo má v pokrývačském oboru zkušenosti a jméno. V posledních získaly stovku realizačních skupin zkušenost s naší hliníkovou a ocelovou krytinu. Těm nejlepším propůjčujeme známku autorizovaná montáž. STRECHAK.CZ je tou nejzkušenější. Montážní skupina pochází ze Zlína, ale jejich realizace jsou k vidění v několika regionech České republiky. S jejich prací mají už také zkušenosti američtí klienti v zámoří. Provedli totiž jako školitelé několik instruktážních montáží hliníkových krytin BRATECH v USA. Přinášíme Vám krátký rozhovor se zakladatelem montážní skupiny Jakubem Voglem a Markem Lukášem.

Více zde

Časopis naplech!

Setkáváme se s Vámi podruhé u vydání čtvrtletníku NAPLECH, časopisu nejen pro klempíře a pokrývače. Časopis jsme distribuovali v tištěné podobě na vybrané adresy do celé České republiky. Naleznete jej také na pobočkách našich prodejních partnerů a dále můžete stahovat časopis na webových stránkách www.strechybratex.cz.

 

 

 

 

Více informací

První vydání časopisu naplech!

Dostalo se Vám do rukou první číslo čtvrtletníku pro klempíře a pokrývače s názvem naplech!

Časopis bude zdarma zasílán v elektronické podobě na Váš email nebo na vyžádání v tištěné podobě klasickou poštou. Všechna čísla budou ke stažení na internetových stránkách www.strechybratex.cz v sekci „naplech“ a k dispozici v tištěné podobě na pobočkách obchodních partnerů naší prodejní sítě.

Tento magazín vznikl z potřeby aktivní podpory Vás, klempířů a pokrývačů a měl by s trochou nadsázky plnit funkci veřejnoprávní televize. Tedy informovat, vzdělávat a bavit.

 

 

Více informací